fbpx

Hakkımızda

Nazmiye Bostancı Mortaş

Kendisi 1980 Kocaeli doğumlu olup, lise eğitimini Kocaeli Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi’nde İngilizce İşletme bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına başladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Executive MBA yüksek lisans programını dereceyle tamamlamıştır.

Ford Otosan’da Maliyet Kontrolörü olarak başladığı görevine General Electric ve sonrasında Corning Optical Communications şirketlerinde devam etmiş ve uzun yıllar Finans Müdürü olarak görev almıştır.

Son olarak profesyonel iş hayatına Umay İnsan Kaynakları ve Danışmanlık LTD. şirketini kurarak devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk annesidir.

Ana dili seviyesinde İngilizce bilmektedir.

Sena Eker Gergin

Kendisi 1988 İstanbul doğumlu olup, lise eğitimini Beyoğlu Anadolu Lisesi (English High School for Girls)’nde tamamladıktan sonra İstanbul Ticaret Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olmuştur. İş hayatına başladıktan sonra İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde İngilizce MBA yüksek lisans programını dereceyle tamamlamıştır.

Çukurova Holding’de Bilişim Sistemleri Uzmanı olarak başladığı görevine FedEx’te devam etmiştir. Burada İş Analisti olarak çalışmaya başladıktan sonra uzun yıllar Müşteri İlişkileri Müdürü olarak görev almıştır.

Son olarak profesyonel iş hayatına Umay İnsan Kaynakları ve Danışmanlık LTD. şirketini kurarak devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk annesidir.

Ana dili seviyesinde İngilizce ve iyi seviyede Fransızca bilmektedir.

Bakıcım Gelsin Hakkında

Bakıcım Gelsin, Umay İnsan Kaynakları ve Danışmanlık şirketinin bir alt kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

Umay İnsan Kaynakları olarak ailelerimiz için seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Desteğe ihtiyacı olan aileler ile işe ihtiyacı olan kişilerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek en uygun şekilde buluşturmak temel ilkemizdir.

Bizler; tam ve yarım zamanlı kalifiye personel ve hizmetli ihtiyacınıza yönelik profesyonel insan kaynakları çözümleri sunuyoruz.

En sağlıklı iletişimin kurulması yönündeki çalışmalarımızı son derece özverili ve titizlikle yürütüyoruz. Başarılarımızın kaynağının birlikte çalıştığımız ailelerin ve personellerin memnuniyetleri olduğu inancındayız.

  Sohbete başla..
  Bize yazın..
  Bakıcım Gelsin
  Merhabalar,
  size nasıl yardımcı olabilirim?
  Instagram Hesabımızı Takip Etmeyi Unutma!